Meble na wymiar / Poznań i okolice

Służymy wszelką pomocą w doborze odpowiednich materiałów oraz podpowiadamy funkcjonalne rozwiązania dla domów, mieszkań i innych pomieszczeń użytkowych. Doskonale wiemy jak ważne jest dopasowanie projektu i jego najmniejszych szczegółów do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego jesteśmy bardzo otwarci na wszelkie sugestie. Tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne meble na wymiar. Każde zlecenie wykonywane jest starannie i rzetelnie, dotrzymujemy wszelkich terminów, a po skończonej pracy pozostawiamy ład i porządek.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w swojej pracy, dzięki czemu doskonale wiemy, jak spełniać oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Wykonujemy bardzo różnorodne meble, w zależności od tego, czego aktualnie Państwo potrzebują. Zaprojektujemy między innymi pojemne szafki kuchenne z drzwiczkami lub szufladami, w których będzie można chować wszystkie sztućce, garnki i nie tylko. Inną naszą propozycję stanowią komody lub szafy, gdzie przechowają Państwo swoje ubrania. Dla miłośników stylu retro przygotujemy natomiast na przykład elegancki kredens. Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesują Państwa wysokiej jakości meble na wymiar w Poznaniu lub okolicach.

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z galerią prezentującą zrealizowane zamówienia na meble na wymiar, szafy wnękowe oraz różnego rodzaju rozwiązania wykonywane na indywidualne zamówienie naszych klientów. Pomimo tego, że okolice Poznania to nasz główny obszar działania, zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

 

Zapraszam do kontaktu:

Otwarte Pon - Pt od 9:00 do 16:30

tel.: (+48) 500 449 418
tel.:
(+48) 664 524 177
email: